Sökö pokkeri

Sökö on tavalise studpokkeri põnevam versioon. Sellel veebilehel üritame pakkuda kõike ajakohast ja põnevat selle mängu harrastajatele.

Studpoker.fi on ka pokkerimängijate meelelahutuskeskus! Meie lehel võid vestelda teiste pokkerimängijatega, lugeda pokkeriuudiseid, alla laadida kasulikke pokkeriprogramme, vaadata pokkeri TV-d jne.

Kas teadsid seda Sökö kohta?

Paljud tunnevad Sökö’t muude nimedega. Üle maailma on Sökö tuntud kui Scandinavian Stud või Canadian Stud. Eelpool mainitud mängud on veidi erinevad versioonid maailmas rohkem tuntud Five Card Stud pokkeri mängust. Sökö erineb tunduvalt Five Card Stud’ist kuna Sökös on olemas ka sellised kombinatsioonid nagu nelja kaardi rida ja nelja kaardi mast. Lisaks sellele teeb esimese panuse Five Card Stud’is see mängija, kellel on väikseim kaart, kuid Sökös teeb esimese panuse mängija, kellel on suurim avatud kaart. Sököt mängitakse kõige rohkem Põhjamaades ja Eestis. Five Card Stud’i mängitakse eelkõige Põhja-Ameerikas.

Sökö ei ole ainult õnnel põhinev mäng, kuigi tavaliselt sedasi arvama kiputakse. Õnn mängib oma osa, kuid tegemist ei ole hasartmänguga. Sökö on mäng, milles paremad mängijad eristuvad selgelt pikema mänguperioodi jooksul.

Selleks, et saada parimaks sökömängijaks, peab sul olema teadmisi paljudest erinevatest aladest. Need on odd’side arvestamine, money management (rahaga ümberkäimine), hea inimeste tundmine, bluffimine ja kannatlikkus. Head mängijad mõistavad ka õnne osa ja selle mõju mängule.

Sökö harrastajatele piisab nende asjade olemasolu mõistmine, rohkemat ei ole vaja. Sökö harrastaja võib oma parimal päeval võita ka tippmängijat kui vaid mängustiil on piisavalt ”solid” (kindel). Sökö on mäng milles ka harrastajad võivad proffe võita kui vaid kõik klapib!